Wersja mobilna

        DLG INDUSTRIES    

        ul. Stefana Batorego 62 A,

        44-273 Rybnik, 

        email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

        tel:570220496

 

Branża

Dostarczamy łożyska, smary, kleje, oprawy, tuleje, uszczelnienia, nakrętki. Naszymi odbiorcami są nie tylko duże koncerny przemysłowe, ale również małe warsztaty samochodowe. Szczególnie cenimy sobie klientów detalicznych potrzebujących łożysk wykorzystywanych w codziennym użytku (w rowerach, szlifierkach, pralkach automatycznych itp.). Zapewniamy terminowe i szybkie dostawy towarów najwyższej jakości. Dostarczamy produkty największych światowych producentów łożysk i nie tylko.

Strategia

DLG Industries przedstawia największy możliwy wachlarz rozwiązań.  Rozumiejąc  zróżnicowanie zapotrzebowań, uwarunkowań finansowych przedstawiamy szereg
alternatywnych możliwości nie ograniczając się do jednego producenta czy typu produktu. Głównym celem firmy jest zaoferowanie najlepszego towaru, w najlepszej
możliwej cenie, w możliwie najkrótszym czasie realizacji.

Filozofia

Jakość towaru jest najistotniejszą kwestią w odniesieniu do produktu, który oferujemy. Jakość to bezpieczeństwo, pewność, doskonałość i trwałość. Oferujemy tylko
oryginalne łożyska. Stale przeprowadzamy kontrole towaru przychodzącego do nas,  ale i wychodzącego, dbamy o składowanie w odpowiednich warunkach i właściwe pakowanie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !


Cennik artykułów chemicznych


Zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego. 

KUPUJAC ZA MINIMUM 500 zł netto otrzymujesz 3 % rabatu do kolejnego zamówienia. Przy zakupie poniżej tej kwoty otrzymujesz 1 % do kolejnego zamówienia.  Kupuj częściej a otrzymasz srebrny lub złoty status i większe upusty. Szczegóły i regulamin rabatów procentowych.

 


 Zapoznaj się z bardzo dużą gamą produktów oferowanych przez naszą firmę i wybierz coś dla siebie. W ofercie produkty m.in. takich producentów jak FAG, INA, SKF, Koyo, NSK, NTN, ZKL, ZVL, FŁT, PBF, Kinex, Fersa, Nadella, Timken, SPZ, Harp, NKE, Loctite, Cx-80 i wielu innych. (...)


 Zachęcamy do skorzystania z opcji menu i zapoznania się z cała oferta naszej firmy. W zakladce menu między innymi: formularz kontaktowy, sklep internetowy, baza wiedzy i inne informacje. 

Tymczasowo mogą występować trudności z przechodzeniem w zakładki (może wyświetlać się błąd 404)- prosimy wtedy cofnąć i przejść do zakładki jeszcze raz. Dziękujemy.

!-- Smartsupp Live Chat script -->